UMÓW SIĘ NA SESJĘ

Zapraszam na sesje terapeutyczno-rozwojowe, które prowadzę w oparciu o rozwój świadomości, pracę z podświadomością, pracę z procesem.
Kontakt w sprawie sesji lub warsztatów:
 dominika@dorad.pl

Moje podejście: Pracę z ludźmi zaczęłam jako diet coach. Już podczas pierwszych, prowadzonych przeze mnie sesji uświadomiłam sobie, że przyczyna problemów z odżywianiem leży zupełnie gdzie indziej, a zachowania jedzeniowe są jedynie obserwowalną ich manifestacją. Poszukując skutecznych form pomocy zaczęłam zgłębiać techniki terapeutyczne i równocześnie rozpoczęłam intensywny rozwój własny, korzystając z nauk dr Davida R. Hawkinsa (przekraczanie poziomów świadomości, techniki uwalniania), pracy z ciałem i oddechem, pracy na poziomie duchowym (mój ogląd Świata pokrywa się z filozofią oraz praktykami buddyzmu).

Poddawszy całą wiedzę o sobie i o świecie, jaką do tamtej pory miałam, odkryłam w sobie niezwykłą intuicję i połączenie ze źródłem wiedzy, które jest mi dostępne m.in. podczas pracy z ludźmi oraz gdy piszę (np. artykuły na blogu). Postrzegam to jako dar, talent, misję, która stała się teraz sensem mojego ziemskiego życia. Być może nie bez znaczenia pozostaje fakt, że urodziłam się jako numerologiczna 33, moje imię oznacza „należącą do Boga”, wybrzmiewa w nim OM, a w mojej rodzinie od kilku pokoleń pojawiają się osoby z misją leczenia, uzdrawiania i niesienia pomocy.

Doświadczyłam na sobie i osobach, z którymi pracuję, że w całości, jaką jest Człowiek, wszystko jest ze sobą powiązane i zmieniając jeden element zawsze dokonuje się transformacja całości*. Nie ma więc znaczenia problem lub cel, z którym przychodzą do mnie ludzie. To może być chęć schudnięcia albo uporczywe migreny, depresja albo potrzeba zmian w życiu codziennym, problemy rodzinne albo przewlekła choroba, koszmary senne albo poczucie impasu i potrzeba rozwoju. To tylko impuls, który pojawia się po to, by zainteresować świadomość potrzebą rozwoju w kierunku uniwersalnego celu, jakim jest pełna realizacja potencjału/Połączenie ze Wszystkim, Co Jest/Oświecenie.
(*Ta zasada działa na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach. Dlatego zmieniając siebie, zmieniamy cały Wszechświat!)

Dziś dysponuję szerokim arsenałem technik i metod, mam kontakt z Większą Wiedzą, która przeze mnie płynie podczas pracy z ludźmi, korzystam przede wszystkim ze swojej Intuicji, która nigdy mnie nie zawodzi, bardzo dużo „widzę”, czuję i jestem bezgranicznie uważna oraz cały czas uczę się, rozwijam, doświadczam, studiuję, przekraczam i poddaję. Nie jestem związana z żadną szkołą psychoterapeutyczną, nie trzymam się ram żadnego paradygmatu, nie przywiązuję się ślepo do niczego, co wymyślił człowiek, zamiast tego płynę z całą wrażliwością i współodczuwaniem, jakimi zostałam obdarowana.

Podczas sesji nie jestem swoją osobowością – jestem jedynie Uważnością.


Niektóre metody, techniki, nauki, które miały na mnie wpływ i które towarzyszą mojej pracy:

Całość nauk dr Davida R. Hawkinsa, diet coaching pogłębiony, Totalna Biologia, Recall Healing, psychosomatyka, metoda dialogu z głosami Hala i Sindry Stone, techniki świadomego oddychania Collina Sisson, genogram i praca z systemem rodzinnym (odtwarzanie wzorców przez pokolenia, również w oparciu o nauki Berta Hellingera), nauki C.G. Junga, metody stosowane w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella (praca ze snami, praca z symptomami), nauki i techniki Aleksandra Lowena, praktyki i filozofia buddyzmu, praca z ciałem Moshe Feldenkraisa, Kurs Cudów, praca z Radykalnym Wybaczaniem i inne.

Zasady, którymi się kieruję w pracy z drugą osobą:

 • „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a ty będziesz to nazywać przeznaczeniem” – C.G.Jung
 • „Droga powstaje, gdy idziesz” – tytuł książki Julie Diamond i Lee Spark Jones
 • Weźmiesz (z sesji) tyle, na ile jesteś gotowy.
 • „Nie można rozwiązać żadnego problemu z tego poziomu świadomości, na którym powstał” – dr David R. Hawkins
 • Najlepszy ekspert od rozwiązania każdego naszego problemu jest w nas samych, trzeba tylko usłyszeć jego głos.
 • „Najważniejsza osoba na świecie to ta, z którą jesteś” (w tym momencie). – fragment opowieści buddyjskiej Ajahna Brahma
 • To, że trafiłeś właśnie na mnie nie jest kwestią przypadku.
 • Moja etyka zawodowa: absolutna szczerość z uważnością na drugiego człowieka, równość i współodczuwanie. 

Informacje o sesjach:

Opcje:

 • Sesja stacjonarna (Natural Road Ranch, 96-111 Kowiesy, 50 km na południe od Warszawy)
 • Sesja przez Skype
 • Sesja przez telefon 

Cena:

 • Pierwsza sesja: 160 zł / 90 minut
 • Kolejne sesje w procesie: 120 zł / 60 minut

Programy, które realizuję:

DIET COACHING

 • Diet Coaching Pogłębiony: 8 sesji (900 zł przy jednorazowej wpłacie)
 • Diet Coaching grupowy: warsztaty 3-godzinne (150 zł / os.)
 • Diet Horse Coaching (w asyście koni): 600 zł / os., 6 godzin, 2 prowadzących

HORSE ASSISTED (w asyście koni)

 • Warsztaty rozwojowo-terapeutyczne w asyście koni: 6 godzin, 4-8 uczestników (550 zł / os.), 2 prowadzących
 • Sesja indywidualna w asyście koni – 250 zł / 90 minut, 1 lub 2 prowadzących

Masz pytania? Proszę, napisz do mnie: dominika@dorad.pl

Z miłością,
Dominika