Fizyka Prawdy (video)

Przypomnij sobie zagadki logiczne i ten pierwszy moment, w którym patrzysz i jeszcze nic nie widzisz.

Dla Twoich oczu to chaos, jednak MASZ ŚWIADOMOŚĆ, że istnieje rozwiązanie tej zagadki, że jest w niej prawidłowość, a jedynie kwestią czasu pozostaje, jak długo zajmie Ci jej odnalezienie (oczywiście zawsze możesz się poddać).

W chwili, gdy ją (prawidłowość) odnajdziesz, nic już nie jest takie samo. Już nie patrzysz na tę zagadkę jak na niewiadomą, śmiejesz się w głos patrząc, jak inni się główkują, bo jeszcze TEGO nie odkryli i NIE WIDZĄ. Jest dla Ciebie jasne, że prawidłowość zawsze istniała, a jej „brak” był jedynie konsekwencją postrzegania (nie widzenia).

Dokładnie tak samo jest z Prawdą, która jest Początkiem i Końcem wszystkiego, co się wydarza w życiu człowieka. Jedyna różnica jest taka, że ponieważ „zagadka ta” dotyczy Całego Stworzenia, a nie „wytworu ludzkiego umysłu”, nigdy nie będziesz miał pewności (z zewnątrz), że prawidłowość naprawdę istnieje. Dopóki sam jej nie odkryjesz. I nikt Ci nie uwierzy, dopóki SAM NIE ODKRYJE. I tak dalej, i tak dalej…

W tym nagraniu pokażę Wam wzorce, według których to Wszystko działa. Być może już teraz sam je zobaczysz, a wtedy wszystko stanie się jasne i łatwe.

Komentarze
bannersesja