O mnie

Mam na imię Dominika, a to jedna z przestrzeni mojej manifestacji.

Jestem socjologiem, diet coachem, horse coachem, terapeutką, weganką, instruktorem jeździectwa, piercerem, podróżniczką, zarządcą nieruchomości, ćwiczę pilates, kocham dobre kino, gotować, poznawać siebie, być blisko natury, rozmawiać ze zwierzętami, rozumieć ludzi, dawać, być szczęśliwa.

Ja. Postrzegam siebie jako proces. Każde doświadczenie, każda refleksja nad myślą i czynem jest stawaniem się tym, kim przez chwilę jestem. Staję się poprzez poznawanie siebie oraz poprzez gotowość, otwartość i poddanie się Największej Mądrości, która jest źródłem życia.

Jedzenie. Pole do realizacji artystycznej odnalazłam w kuchni. Podstawowa zasada, jaką się kieruję to unikanie kupnej żywności przetworzonej. Nie jem mięsa od 14 lat, ale dopiero kiedy z mojej kuchni zniknął nabiał otwarły się wrota wirtuozerii artystycznej. Nigdy nie kosztuję potraw w trakcie ich przygotowywania, w kuchni zdaję się na intuicję. Finalny smak najpierw pojawia się w mojej wyobraźni, a reszta po prostu się dzieje. To proces twórczy, który daje mi radość i wolność.

Świadomość. Pisząc o świadomości często posługuję się koncepcją Davida R. Hawkinsa i stworzoną przez niego Mapą Poziomów Świadomości. Postrzeganie siebie i świata przez pryzmat tej koncepcji wniosło do mojego życia nieskończone współodczuwanie, zrozumienie i szacunek dla wszystkich przejawów życia.

Człowiek. Człowiek to CUD: Ciało, Umysł i Dusza. Pełnię zdrowia można odzyskać tylko wówczas, gdy wszystkie trzy aspekty są zintegrowane i harmonijnie się rozwijają. Jedynie wtedy osiągamy szczęście, rozumiane jako cel życia.

Zło. Jest wynikiem strachu lub cierpienia. Każde zło, jakie kiedykolwiek zostało wyrządzone ma swój początek w tych dwóch odczuciach. Mając silnie rozwiniętą empatię i zrozumienie jesteśmy w stanie uchronić się od destrukcyjnego odczuwania złości i nienawiści, które zastępuje miłość.

Misja. Jestem tu, by towarzyszyć podróżującym. Mogę towarzyszyć do miejsca, w którym aktualnie jestem.

Kontrakt. Ten blog jest miejscem, z którego możesz czerpać do woli to, co uznasz za dobre dla ciebie i przydatne. Odwiedzaj, czytaj, inspiruj się, pytaj, komentuj lub nie. Ta przestrzeń jest ode mnie dla was. Pamiętaj jednak, że jest to moja droga oparta na moich subiektywnych doświadczeniach, kroczę nią polegając na mojej intuicji w towarzystwie mojego Wewnętrznego Eksperta. Nie ma dwóch takich samych dróg i nic, o czym przeczytasz lub usłyszysz nie stanie się twoim doświadczeniem, mającym szczególną moc transformacyjną.

UMÓW SIĘ NA SESJĘ