Umów się na sesję

Z całego serca zapraszam Cię na sesje terapeutyczno-rozwojowe, które prowadzę w oparciu o rozwój świadomości, pracę z podświadomością, pracę z procesem.

Kontakt w sprawie sesji lub warsztatów: [email protected]

Aktualizacja:
Jestem tym, co się przejawia TERAZ, dlatego najlepiej poznasz mnie czytając najnowsze artykuły na blogu i oglądając nagrania video.

Moje podejście: Pracę z ludźmi zaczęłam jako diet coach. Już podczas pierwszych, prowadzonych przeze mnie sesji uświadomiłam sobie, że przyczyna problemów z odżywianiem leży zupełnie gdzie indziej, a zachowania jedzeniowe są jedynie obserwowalną ich manifestacją. Poszukując skutecznych form pomocy zaczęłam zgłębiać techniki terapeutyczne i równocześnie rozpoczęłam intensywny rozwój własny, korzystając z nauk dr Davida R. Hawkinsa (przekraczanie poziomów świadomości, techniki uwalniania), pracy z ciałem i oddechem, pracy na poziomie duchowym. Efektem radykalnej i bezkompromisowej pracy ze sobą, czyli z zaprogramowanym umysłem, jest odsłonięcie Prawdy. Mój ogląd Świata pokrywa się z naukami Buddy i Jezusa.

Poddawszy całą wiedzę o sobie i o świecie, jaką miałam, odkryłam w sobie niezwykłą intuicję i połączenie ze Źródłem, w którym jestem osadzona TERAZ. Wybrałam realizować w tym życiu rolę Nauczyciela duchowego, bycia inspiracją i dzielenie się relacjami z mojej podróży wewnętrznej w artykułach, nagraniach video, na facebooku oraz podczas spotkań, sesji i warsztatów. Ciekawostką jest fakt, że urodziłam się jako numerologiczna 33, moje imię oznacza „należącą do Boga”, wybrzmiewa w nim OM, a w mojej rodzinie od kilku pokoleń pojawiają się osoby z misją leczenia, uzdrawiania i niesienia pomocy. Jeśli czujesz, że pragniesz podążać tą drogą – jestem do Twojej dyspozycji.

Doświadczyłam na sobie i osobach, z którymi pracuję, że w całości, jaką jest Człowiek, wszystko jest ze sobą powiązane i zmieniając jeden element zawsze dokonuje się transformacja całości*. Nie ma więc znaczenia problem lub cel, z którym do mnie przychodzisz. To może być chęć schudnięcia albo uporczywe migreny, depresja albo potrzeba zmian w życiu codziennym, problemy rodzinne albo przewlekła choroba, koszmary senne albo poczucie impasu i potrzeba rozwoju. To tylko impuls, który pojawia się po to, by zainteresować umysł możliwością poszerzenia w kierunku uniwersalnego celu, jakim jest pełna realizacja potencjału/Połączenie ze Wszystkim, Co Jest/Oświecenie, czyli Bycie w Prawdzie.

(*Ta zasada działa na wszystkich poziomach i we wszystkich wymiarach. Dlatego zmieniając siebie, zmieniamy cały Wszechświat!)

Dysponuję szerokim arsenałem technik i metod, widzę, rozpoznaję, docieram wprost do Serca. Nie jestem związana z żadną szkołą psychoterapeutyczną, nie trzymam się ram żadnego paradygmatu, nie przywiązuję się do niczego, co wymyślił człowiek, zamiast tego płynę z całą wrażliwością i współodczuwaniem.

Podczas sesji nie jestem swoją osobowością – jestem czystą Uważnością.


Niektóre metody, techniki, nauki, które miały na mnie wpływ i które towarzyszyły lub towarzyszą mojej pracy:

Całość nauk dr Davida R. Hawkinsa, diet coaching pogłębiony, Totalna Biologia, Recall Healing, psychosomatyka, metoda dialogu z głosami Hala i Sindry Stone, techniki świadomego oddychania Collina Sisson, genogram i praca z systemem rodzinnym (odtwarzanie wzorców przez pokolenia, również w oparciu o nauki Berta Hellingera), nauki C.G. Junga, metody stosowane w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella (praca ze snami, praca z symptomami), nauki i techniki Aleksandra Lowena, praktyki i filozofia buddyzmu, praca z ciałem Moshe Feldenkraisa, Kurs Cudów, praca z Radykalnym Wybaczaniem i inne.

Zasady, którymi się kieruję w pracy z drugą osobą:

 • „Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a ty będziesz to nazywać przeznaczeniem” – C.G.Jung
 • „Droga powstaje, gdy idziesz” – tytuł książki Julie Diamond i Lee Spark Jones
 • Weźmiesz (z sesji) tyle, na ile jesteś gotowy.
 • „Nie można rozwiązać żadnego problemu z tego poziomu świadomości, na którym powstał” – Albert Einstein
 • Najlepszy ekspert od rozwiązania każdego naszego problemu jest w nas samych, trzeba tylko Mu zaufać.
 • „Najważniejsza osoba na świecie to ta, z którą jesteś” (w tym momencie). – fragment opowieści buddyjskiej Ajahna Brahma
 • To, że trafiłeś właśnie na mnie nie jest kwestią przypadku.
 • Moja etyka zawodowa: absolutna szczerość z uważnością na drugiego człowieka, bezwarunkowe przyjęcie, równość i współodczuwanie. 

Informacje o sesjach:

Opcje:

 • Sesja stacjonarna (Natural Road Ranch, 96-111 Kowiesy, 50 km na południe od Warszawy)
 • Sesja przez Skype
 • Sesja przez telefon 

Cena:

 • Sesja stacjonarna: 160 zł / 60 minut
 • Sesja online lub telefoniczna: 140 zł / 60 minut

Programy, które realizuję:

 • Sesje indywidualne
 • Sesje w asyście koni (250 zł/ 90 minut)
 • Warsztaty tematyczne (kalendarz warsztatów)
 • Cykl Mistrzostwa
 • Wakacje w stadzie 50 koni (co roku 2 turnusy) – zapytaj o wolne miejsca

Masz pytania? Proszę, napisz do mnie: [email protected]

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielania odpowiedzi na przesłane pytanie. *
Chcę zapisać się do newslettera i wyrażam zgodę na otrzymanie na mój adres e-mail wiadomości od Świadomość Poprzez Jedzenie oraz zgadzam się z polityką prywatności serwisu.

Z miłością,
Dominika