20 niezwykłych piosenek Kelly Family

Ta muzyka jest ze mną od ponad 20 lat. Szczerość, autentyczność, Serce, wspaniałe głosy, wspaniała energia, mądrość i dobro, którymi emanuje, nieustannie wzruszają mnie do łez. Głębokie wzruszenie to Miłość, to Wdzięczność, to Prawda.
Czym jest wzruszenie? Jest otwarciem Serca. To właśnie tego szukasz. Tylko pozwól.
Życzę Ci wielu wzruszeń ❤️
Poniżej znajdziesz 20 moich ulubionych utworów, inspirujących, poruszających, mało znanych.

Z miłością ❤️
Dominika

  1. When the last tree

    Kiedy ostatnie drzewo zostanie ścięte, ostatnia rzeka zatruta, ostatnia ryba w oceanie złowiona, czy wtedy najesz się swoimi pieniędzmi? To już się dzieje!

2. I’ll swim, I’ll swim

Stop kill the animals!

3. EGO

Ono musi mieć zawsze rację, nawet kiedy wie, że to nie fair. Nie możesz kontrolować swojego ego. Ale możesz wybrać, by w nie nie wchodzić i tak je przekroczysz. Ego nie ma szans w obliczu Twojej decyzji. Tylko w ten sposób się uwolnisz.

4. Why Why Why

Dlaczego robisz to wszystko swojej Matce… Matce Ziemi?

5. The Wolf

Lęk jest straszny. Jest stworzony w jednym celu – żeby się bać. Lęk nie ma innego przeznaczenia. Im bardziej karmisz go swoim strachem, tym jego oczy i zębiska są większe. Przestań karmić tego wilka.

6. Leave it to the Spirits

Zajmij się tym, co należy do Ciebie – po prostu BĄDŹ (prawdziwy). Resztę zostaw Wszechświatowi. Na prawdę nie musisz nic robić poza pozostawaniem w zgodzie ze swoim Sercem. To Twoja misja na Ziemi.

7. I’ll be there

Ballada o BYCIU.

8. Ares Aqui

Zaczynamy fiestę! Po hiszpańsku!

9. Strange World

Tak też potrafią!

10. Don’t always want

Ciągle czegoś chcesz, chcesz tak wielu rzeczy. I miotasz się, bo tak naprawdę chcesz wypełnić pustkę, którą czujesz w środku. Nie chciej niczego, czego nie masz, bądź wdzięczny za to, co masz.

11. Blood

Uniwersalne rozumienie tego utworu dotyczy dzieci, które przystosowywane do życia w społeczeństwie są pozbawiane podstawowych praw, immanentnych wszystkim żywym istotom: prawa do niewinności, prawa do spokojnego domu, prawa do zdrowia, prawa do miłości i bycia kochanym, prawa do radosnej młodości. I od najmłodszych lat są uczone atakowania i obrony przed światem zewnętrznym.

12. Mystic Knights

Moje wielkie odkrycie. Ten utwór PODNOSI!

13. Key to my heart (mojo ukochana wersja koncertowa – koniecznie do obejrzenia!)

TY jesteś kluczem do otwarcia każdego Serca. Kiedy otwierasz swoje Serce, otwierasz wszystkie serca. To jedyny sposób, aby zbawić świat.

14. Cover the road

To, czy Twoje życie jest lekkie i pełne cudów, czy trudne i przygnębiające zależy tylko od Twojego nastawienia i tego, na ile akceptujesz Tę Chwilę. Życie płynie i tak.

15. Like a queen

16. Fell in love with an alien

Na koniec kilka znanych i bardzo dobrych hitów!

17. Nanana (wersja z 2018 roku!)

18.  An Angel

 

19. I can’t help myself

20. Santa Maria

Komentarze
bannersesja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here