„Droga Konia” – najważniejszy film o koniach i ludzkiej świadomości (cały film z napisami)

droga konia z napisami

 

„Rozwijanie delikatności pochodzi z pragnienia, by nie czynić bólu”.

Tym, czego potrzebuje ludzka świadomość, by odzyskać wolność i spełnienie (po prostu Pełnię), jest pozostawienie wszystkich schematów, które więżą umysł. Schematem jest wszystko, co wiesz o sobie i świecie, a czego jeszcze nie poddałeś weryfikacji – czy to, w co wierzysz jest nadal prawdziwe dla Ciebie, dorosłego, tu i teraz? Schematami objęte są wszystkie aspekty Twojego życia. Schematy pochodzą z Twoich przeszłych doświadczeń i introjekcji.
Wybierając je – czyli nie poddając weryfikacji – wybierasz widzieć projekcję zamiast Prawdy. Ale możesz się zatrzymać i przyjrzeć jeszcze raz temu, w co uwierzyłeś, że jest prawdziwe i absolutne. Przyjrzyj się temu bez opiniowania, bez własnego zdania, bez uprzedzeń i gotowości na obronę czy atak, z pełną otwartością na to, co ujrzysz i co POCZUJESZ. I wtedy zdecyduj z pełną odpowiedzialnością, co będziesz czynić – bo to, co czynisz, tym jesteś.

Zapraszam na niesamowity seans o tym, czym w istocie są konie.
Proszę, udostępnij ten film, aby dotarł do każdego zakamarka i rozświetlił ciemność, jaka spowiła konia w ludzkim świecie.

Jeśli interesuje Cię temat koni z mojej perspektywy – tu znajdziesz więcej moich tekstów.

Z miłością ?

Komentarze
bannersesja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here