KONKURS: Podziel się swoją inspirującą historią

Najdroższy Czytelniku ?

To, co się dzieje na moich sesjach i warsztatach jest niezwykłe, poruszające, MOCne i nie z tej ziemi. Wasze transformacje, przełomy, oświecenia, totalnie nowe postawy wobec siebie i rzeczywistości, przekładające się na niesamowite zmiany w świecie przejawionym, którego doświadczacie, wprawiają mnie codziennie w zdumienie i wywołują fale wdzięczności, która jeszcze bardziej pogłębia Zaufanie.

Czuję ogromną chęć, by podzielić się tymi niezwykłymi historiami i dać żywe świadectwo temu, że przemiana świadomości jest uniwersalną odpowiedzią, czegokolwiek pragniesz i szukasz, dostępną każdemu, w każdym miejscu i czasie, niezależnie od sytuacji życiowej, której aktualnie doświadczasz. Bowiem praktycznie zawsze punktem startowym jest poczucie bycia uwięzionym, bez wyjścia i do tego w wyjątkowo niesprzyjających warunkach, gdzie jakikolwiek ruch czy zmiana wydaje się być niemożliwa. Tymczasem ten stan to nic innego, jak uwięzienie w umyśle, który ze wzorową skutecznością spełnia swoją jedyną funkcję, jaką jest powstrzymać Ciebie przed Prawdziwym, czyli niczym nieograniczonym, Życiem.

Ten konkurs jest skierowany do wszystkich osób, które odbyły u mnie przynajmniej jedną, przełomową sesję lub uczestniczyły w dowolnych prowadzonych przeze mnie warsztatach (Pracy w Polu, z końmi, wakacjach w stadzie, Cyklu Mistrzostwa i innych).

Celem i założeniem konkursu jest opisanie swojej transformacji, zmiany lub oświeceń, aby Twoja historia mogła stać się inspiracją i świadectwem dla innych cierpiących lub poszukujących.

Zasady są następujące:

  1. Opisz swoją historię lub jakiś przełomowy moment pracy ze mną (tak, jak czujesz, Sercem) i prześlij ją na adres mailowy dominikaradwanska@icloud.com do 19 maja 2019. W mailu napisz koniecznie, czy historia ma być podpisana imieniem, imieniem i nazwiskiem czy pozostać anonimowa.
  2. 20 maja 2019 na stronie Świadomość poprzez jedzenie.pl opublikowane zostaną wszystkie nadesłane historie, spełniające warunki konkursu.
  3. Na stronie swiadomoscpoprzezjedzenie.pl pojawi się formularz do głosowania na najbardziej inspirującą historię. Głosować będzie można do niedzieli 9 czerwca włącznie (do godziny 24:00)
  4. Nagrodzone zostaną 4 historie, które uzyskają największą liczbę głosów. Autorzy pierwszego i drugiego miejsca otrzymają nagrodę w postaci udziału w dowolnych, jednodniowych warsztatach, które prowadzę. Autorzy trzeciego i czwartego miejsca otrzymają godzinną sesję ze mną. Nagrody można zrealizować do końca 2019 roku.
  5. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgoda na publikację Waszej historii na stronie Świadomość poprzez jedzenie oraz na fanpage’u.

Podziel się swoją historią, inspiruj innych, otwieraj Serca!

Z miłością ?
Dominika Radwańska

Komentarze
bannersesja