Taniec Głosów – satsangi i warsztaty połączenia z Głosem Serca

warsztaty rozwoju świadomości

 

Kim jestem?
Kim nie jestem?
Skąd to wszystko o sobie wiem?
Kto żyje życie, a kto je odczuwa?
Czy to ta sama postać?
Dlaczego ta, która żyje, czyli jest sprawcza w działaniu, nie robi wszystkiego tak, żeby czuć się najlepiej, jak to możliwe?
Kto tu jest z natury masochistą i jaki ma interes w dręczeniu… Siebie? Mnie?
Jak to możliwe, że całkowitą wolność zyskuję dopiero, kiedy całkowicie się poddam?

 

Cel i sens życia jest tak oczywisty i tak łatwy do realizacji, że większość ludzi go nie dostrzega albo traktuje jak chwilową odskocznię od problemów dnia codziennego, które, nie wiedzieć czemu, nazywają życiem. W istocie, właściwe rozpoznanie uniwersalnego sensu ludzkiego życia i całkowita jego akceptacja, to najprostsza rzecz na świecie i jedyna, przynosząca zawsze i wszędzie całkowitą radość, szczęście i spełnienie. Co ciekawe, ta oczywistość i wolność funkcjonuje w naszym świecie jako sekret i wiedza tajemna, nieustannie atakowana, wyśmiewana i spychana do podziemi. Kiedy tylko próbuje się wyłonić, natychmiast uruchamiają się reakcje lękowe i impuls do ucieczki. Pytanie brzmi: kto nie chce poznać prawdy? Kto nie chce być szczęśliwy?

A gdybyś na chwilę przyjął taką hipotezę o sobie, że jest Was dwoje? I że jedna część w Tobie pragnie szczęścia i wolności, a druga istnieje tylko po to, by do tego nie dopuścić? By zapobiec Twojej samorealizacji? Czy doświadczasz uczucia bycia rozdartym? Odczuwasz wewnętrzny konflikt? Czy zdarza Ci się, że nie wiesz, co robić, co wybrać? Przecież aby zaistniał konflikt, muszą istnieć dwa, zupełnie różne stanowiska, dwie, zupełnie różne opinie, dwie, całkowicie różniące się od siebie postacie… w Tobie.

Moją misją i moim celem na ten moment, jest nauczenie Cię jak rozpoznać obie postacie, które w Tobie żyją i poprowadzić Cię tak, abyś sam zrozumiał jak najwięcej o każdej z nich. Dzięki temu nie tylko złapiesz, ale przede wszystkim doświadczysz (być może po raz pierwszy), tego, czym jesteś. Wówczas w końcu jesteś wolny w dokonywaniu wyborów, jednocześnie wybór jest odtąd dla Ciebie oczywisty.

Taniec Głosów to natchniona seria satsangów i warsztatów, które odbywają się w różnych miejscach w Polsce, mają różne programy i czas trwania, wszystkie służą jednemu celowi – ujrzeniu i doświadczeniu Siebie jako Prawdy.

Sat Nam

Aktualny harmonogram spotkań znajduje się w KALENDARZU

Pomocne artykuły i nagrania video

Jeśli chcesz zorganizować u Siebie spotkanie z serii Tańca Głosów – napisz do mnie: dominikaradwanska@icloud.com

Z miłością ?
Dominika Radwańska

 

Komentarze
bannersesja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here