„Coś ze mną jest nie tak” – przekonanie, które uniemożliwia ZAUFANIE (VIDEO)

 

Nie zaufasz dopóki uważasz, że coś z tobą jest nie tak!

Zapraszam do obejrzenia webinaru. Pod spodem znajdziesz podsumowujący konspekt oraz pytania pomocnicze.

Kiedy odwołujesz się do umysłu, do małej formy, do ego – masz tego pełen obraz. Ego jest, jakie jest. Jest przeciwieństwem Prawdy, a więc zawiera w sobie wszystkie tzw. dobre, jak i złe cechy (obie strony monety).

Istnieją tylko 2 poziomy, które mają teraz znaczenie: Jaźń i ego (więcej o tym w artykule „Aby się uwolnić, musisz wybrać jednego Przewodnika„).

Będąc na poziomie ego, doskonale wiesz, czym tak naprawdę jesteś (czym jest ego) – wiesz lub przeczuwasz swoją mroczną stronę, możesz mieć słuszne podejrzenia, że jesteś zły, że nie możesz sobie zaufać, nie możesz za siebie ręczyć, że zawsze będziesz po stronie tzw. „dobra”, bo istnienie dobra zakłada istnienie zła. Jeśli widzisz siebie z poziomu ego, zawsze czujesz czyhające zagrożenie. To uczucie jest tak silne i tak wyraźne, że po prostu NIE MOŻESZ zaufać, nawet jeśli chcesz, jeśli sobie to wmawiasz i ćwiczysz na różne sposoby – dopóki pozostajesz na poziomie ego, nie uda Ci się to naprawdę.

Prawdziwe zaufanie jest możliwe tylko, kiedy wyjdziesz poza ego, a więc jesteś na zupełnie innym poziomie. Kiedy nie ma dualizmu (ten tworzą myśli), jest tylko TO, CO JEST, wówczas nie mógłbyś istnieć bez Zaufania, bo ono jest twoją PEWNOŚCIĄ tak długo, aż znów nie wejdziesz w myśli, w lęk, w ego, w dualizm, do świata, który ustanawiają zawsze dwie strony monety.

JAK Z TEGO WYJŚĆ?

  1. Uświadom sobie, że jest was dwóch – ten, który posiada najlepsze cechy i ich przeciwieństwa oraz ten, który jest CZYSTĄ MIŁOŚCIĄ, WSPANIAŁOŚCIĄ, PRAWDĄ.
    Z tym pierwszym faktycznie „jest coś nie tak” i to jemu nigdy nie będziesz mógł zaufać – jeśli odczuwasz brak zaufania, znaczy, że w danym momencie się z nim IDENTYFIKUJESZ, ale w PRAWDZIE, ty nim nie jesteś.
  2. Ten pierwszy to MYŚLI, GŁOWA, ten drugi to CZUCIE.
  3. Wybór nie dotyczy CECH, tylko poziomu, z którego uczestniczysz w rzeczywistości.
  4. Wybór poziomu Prawdy odbywa się poprzez ZAPRZESTANIE PROJEKCJI i wzięcia pełnej odpowiedzialności za wszystko, co się wydarza, czego doświadczasz. Dopóki projektujesz (jakąkolwiek „winę” – wina zamiast informacji), pozostajesz w ego. Nawet jeśli to robisz i nie potrafisz inaczej – bądź świadomy tego, że projektujesz! To wystarczy, aby zdarzył się cud transformacji postrzegania.

PYTANIA POMOCNICZE:

  1. Czy lęk kiedykolwiek coś rozwiązał?
  2. Czy podążając za lękiem czułeś się kiedykolwiek lepiej?
  3. Czy jakakolwiek zmiana, która się wydarzyła w Twoim życiu nastąpiła dzięki lękowi, czy dzięki odwadze?
  4. Co wybierasz dla siebie: LĘK CZY ODWAGĘ?NAGRANIE WEBINARU:

Pomocne? Podziel się z innymi!

Z miłością ?
Dominika

Komentarze
bannersesja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here