Przywracanie zdrowia – warunki, które muszą być spełnione, by wyzdrowieć

Uzdrawianie

Mój poprzedni artykuł o istocie wszelkich chorób i dolegliwości spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Dostałam wiele maili z zapytaniami i prośbą o pomoc dla siebie i najbliższych. Uprzedzając kolejne pytania chciałabym poruszyć kwestię fundamentalną, która jest podstawą i punktem wyjścia każdej zmiany/transformacji, jaka ma nastąpić w człowieku (powrót do zdrowia jest właśnie taką zmianą, bo odwołuje się do źródła choroby, które leży w psychice/podświadomości).

Zdrowienie następuje wraz z głębokim uświadomieniem. Aby doszło do Uświadomienia (skuteczne przywrócenie zdrowia) muszą być spełnione trzy warunki:

1. OTWARTOŚĆ: Człowiek odpuszcza wszelkie swoje przekonania, całkowicie się poddaje i świadomie przyznaje, że nie jest sam w stanie sobie pomóc.

2. INTENCJA: Człowiek prosi o pomoc (prośba wynika z potrzeby serca, a nie jest skutkiem namowy innych osób „dla świętego spokoju”)

3. GOTOWOŚĆ: Człowiek jest gotowy, by zwrócić się w kierunku swojego wnętrza, wziąć odpowiedzialność za siebie i porzucić poszukiwanie przyczyn i wymówek w świecie zewnętrznym.

Spełnienie tych warunków nie jest wynikiem procesów mentalnych i manipulacji umysłem, a pojawia się samoistnie w odpowiednim momencie.

Słowo do tych, którzy pragną nie swojego wyzdrowienia.
Odwołując się do koncepcji metafory kartki wiesz, że wysiłki skierowane na zmianę drugiego człowieka, nawet z intencją miłości i dla jej najwyższego dobra, są pozbawione sensu. Nie masz mocy, by przyspieszyć czyjś wewnętrzny proces, ale masz moc, by pracując z własnym wnętrzem „opromieniać” tych, którymi się otaczasz. Pamiętaj, że każdy ma swoją drogę i przemierza ją we własnym, idealnym dla siebie, tempie. Bez względu na to czy trwa w chorobie czy w zdrowiu, doświadcza dokładnie tego, co jest najlepsze dla jego rozwoju duchowego.

Zapraszam do kontaktu: dominikaradwanska@icloud.com

Komentarze
bannersesja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here